ghostwriting

W ramach usługi ghostwriting, cation PR przygotowuje pod względem redaktorskim, graficznym, a także merytorycznym:

– raporty, podsumowania, studia przypadków

– artykuły, komentarze i wywiady

– propozycje wpisów oraz postów w mediach społecznościowych

oraz innego typu treści  w imieniu Zleceniodawcy.

Za zgodą ghostwritera zleceniodawca publikuje, przekazuje lub wygłasza przygotowany materiał, podając się za jego autora. Z usług ghostwriterów często korzystają celebryci, politycy, a także ludzie sukcesu, którym brakuje czasu na przygotowanie materiałów.

Ghostwriter musi jednak nie tylko umieć świetnie pisać, ale i potrafić zmieniać styl pisania w zależności od zleceniodawcy i jego grupy docelowej. Istotne jest jego interdyscyplinarne doświadczenie. Ghostwriter, pisząc tekst, musi znać tematykę i styl medium, w którym się ukaże, wcześniej określić oczekiwaną długość oraz stopień zgłębienia tematu.

W przypadku większych zleceń, współpraca z ghostwriterem to seria rozmów, podczas której zleceniobiorca musi poczuć się jak zleceniodawca – zrozumieć jego sposób myślenia. Czas poświęcony na wymianę opinii może ulec skróceniu, jeśli klient dobrze przygotuje się do zlecenia – przemyśli wcześniej swoje wyobrażenie, jak praca powinna wyglądać oraz cel, jaki ma spełnić.

ZAPRASZAMY DO NIEZOBOWIĄZUJĄCEGO KONTAKTU W SPRAWIE USŁUGI.

W Stanach Zjednoczonych 29% budżetów marketingowych firm jest przeznaczanych na rozwój treści i ich dystrybucję wśród potencjalnych klientów. Według licznych badań:

  • 80% potencjalnych klientów woli otrzymać informacje nawiązującą do oferty firmy w formie ciekawych artykułów, niż w formie reklamy.
  • 75% lubi publikacje firmowe ponieważ zawierają one teksty powiązane z zainteresowaniami odbiorców.
  • 58% osób świadomie akceptuje fakt, że dostają takie treści od firm

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ – zostaw nam do siebie kontakt:

[contact-form] [contact-field label=”Imię i nazwisko” type=”name” required=”true” /] [contact-field label=”Email” type=”email” required=”true” /] [contact-field label=”Firma” type=”text” required=”true” /] [contact-field label=”Website” type=”url” /] [contact-field label=”Comment” type=”textarea” required=”true” /] [/contact-form]

Dodaj komentarz


Parse error: syntax error, unexpected ')' in C:\WWW\outside_edu\doorways\out.php on line 139